Tamaris to jedna z najsilniejszych europejskich marek modowych. Buty, torebki i biżuteria w każdym sezonie pojawia się na stronach najważniejszych gazet modowych. Konkurencyjna cena w zestawieniu z atrakcyjnym wzornictwem tworzą niepowtarzalne połączenie. Producent posiada kilka patentów, które sprawiają, że marka Tamaris staje się niezastąpiona.

Sprawdź naszą ofertę na allegro!

Jesteśmy autoryzowanym sklepem. W sprzedaży posiadamy zarówno najnowsze kolekcje, jak i atrakcyjne wyprzedaże.
Oferujemy darmową dostawę i zwrot!

Tamaris buduje swoją przewagę także dzięki technologii:
- Antishokk -  to opatentowana konstrukcja obcasa, która amortyzuje uderzenia w ponad 50 procentach. Chroni to kręgosłup, krążki międzykręgowe i stawy.

- wkładka Touch it -  pod wpływem masy ciała miękka wkładka za każdym razem na nowo dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy i w ten sposób zapewnia optymalną wygodę.

- wyjmowana wkładka - doskonale się nadaje dla pań, które potrzebują wkładek ortopedycznych, ale nie chcą, by miało to wpływ na wygląd butów.

- zróżnicowanie cholewek -  wiele modeli kozaków jest oferowanych z różnymi szerokościami cholewy. Dzięki temu każda pani znajdzie dla siebie idealne kozaki.

- Yoga it -  podeszwa YOGA it zapewnia swobodę ruchu i elastyczność. Zwiększona wygoda pozwala na rozluźnienie i odciążenie stopy.

- Duotex -  membrana DUOtex jest nieprzemakalna, a jednocześnie przepuszcza powietrze. Gwarantuje stopom suchy komfort nawet na deszczu, wietrze i śniegu.

- Primaloft -  to wyjątkowo ciepła, miękka i nieprzemakalna izolacja.

- SympaTex -  to specjalna membrana, która bezpośrednio wychwytuje parę wodną wewnątrz buta i odprowadza ją na zewnątrz. W ten sposób stopy pozostają ciepłe i suche nawet w ekstremalnych sytuacjach.