riekerpierwszyjpg

Marka Rieker jest znana niemal na całym świecie. Klienci szczególnie doceniają wygodę i oryginalny styl butów. Gwarancją jakości jest szwajcarskie pochodzenie marki. Większość naszej kolekcji wykonana jest z miękkich skór naturalnych lub specjalnych, wysokogatunkowych materiałów obuwniczych.

Sprawdź naszą aktualną kolekcję na allegro!

Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Każda para z naszego sklepu pochodzi prosto od producenta.
Oferujemy darmowe dostawy i zwroty.

Buty Rieker posiadają kilka unikatowych cech. Przede wszystkim są wyjątkowo elastyczne, większość modeli można właściwie zgiąć w pół. Dzięki temu dopasowują się do ruchów stopy zapewniając lepsze dopasowanie i niesamowitą wygodę. 
Użycie specjalnych materiałów znacząco zmniejsza wagę butów, to kolejna cecha wpływająca na komfort użytkowania, szczególnie gdy buty są założone przez kilka godzin.
Większość modeli jest projektowana tak, aby zapewnić więcej miejsca w środku butów. Brak ucisku stopy jest kolejnym znakiem rozpoznawczym marki Rieker.
Czwarta cecha ponownie skupia się na kształcie podeszwy. Jej kształt rozkłada wstrząsy i odciąża kręgosłup.
Dodatkowo wiele zimowych modeli wyposażonych jest w wodoodporne memberany Rieker TEX oraz jest niezwykle ciepła przez użycie naturalnej owczej wełny.

Posiadamy bardzo szeroką kolekcję, którą zmieniamy dwa razy w roku.  Oprócz butów sezonowych, staramy się utrzymywać całoroczny wybór półbutów. Jako autoryzowany sprzedawca, posiadamy najnowsze kolekcje, ale oferujemy również wiele przecenionych modeli.