Havaianasy to najpopularniejsze japonki na świecie. Każdego roku w Brazylii produkowanych jest kilkaset milionów par. Cenione są na niezwykłą wygodę oraz wytrzymałość. Klapki wykonane są z naturalnego kauczuku dzięki czemu nie odparzają i nie odkształcają się.

Sprawdź naszą aktualną kolekcję na allegro!
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Wszystkie buty posiadają hologram potwierdzający oryginalność!
Oferujemy również darmową wysyłkę i zwrot.

Najczęściej pojawiające się pytanie brzmi: ,,czy warto?''. Wg nas, również użytkowników - jak najbardziej. Owszem, japonki kosztują trochę więcej niż odpowiedniki innych marek (u nas przedział 59-119zł), ale są niesamowicie wytrzymałe i wygodne.
To oczywiście nie wszystkie zalety - dzięki zastosowaniu naturalnego kauczuku, klapki zachowują swój kształt przez lata, poprawiają także krążenie i nie przesiąkają nieprzyjemnym zapachem. 
Z modowego punktu widzenia są ikoną lata! W Polsce wciąż nie docenianie, na zachodzie żadna inna marka nie pojawia się częściej w popularnych kurortach! Wystarczy jedno spojrzenie na stopy i wiadomo, że japonki nosi osoba obyta z trendami. 
Od 1962 r. Havaianasy sprzedały się w liczbie kilku miliardów par! 

Posiadamy jedną z największych kolekcji w Polsce, a na pewno jesteśmy liderem w grupie sandałów. Staramy się utrzymywać jak najszerszą kolekcję przez cały rok, jednak największy wybór modeli i rozmiarów przypada na maj i czerwiec. To właśnie wtedy, razem z ciepłym brazylijskim powietrzem, do Polski przypływają havaianasy.

Tabela rozmiarów (wg rozmiarów głównych - BRA)

Ciekawostki:
- model Ipe - każdego roku 7% dochodu producenta z produkcji modelu Ipe, trafia na konto organizacji walczącej o ochronę brazylijskich lasów tropikalnych. Havaianas przekazał na ten cel już kilka milionów USD.
- Oscary - każda osoba nominowana do Oscara otrzymuje parę havaiansów zdobioną kamieniami Swarovskiego.